

| Kategoriler : | Dizüstü Bilgisayar |
| Havale : | 79.026,26 TL (%4 havale indirimi) |
Garantili Ürün
Hızlı Kargo
Güvenilir Alışveriş
| Stok Kodu | V3607VM-RP016W-FPS21 |
|---|---|
| Barkod | 4711501852319 |
| EAN | 4711501852319 |
| MPN | |
| Kategoriler | Dizüstü Bilgisayar |
| Markalar | Asus |
| Etiketler | Vivobook 16 V3607VM Core 5 210H RTX5060 8gb Gddr7 24GB Ram 2tb SSD 16" Wuxga 144Hz W11 Taşınabilir Bilgisayar |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| SSD Kapasitesi | 2 TB |
|---|---|
| RAM | 24 GB |
| İşlemci | 210H |
| Ekran Boyutu | 16 inç |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| Ürün Modeli | Oyun Bilgisayarları |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Garanti Tipi | Belirtilmemiş |
| 10/100 Ethernet | Belirtilmemiş |










0
)