
| Kategoriler : | Dizüstü Bilgisayar |
| Havale : | 146.763,86 TL (%4 havale indirimi) |
Garantili Ürün
Hızlı Kargo
Güvenilir Alışveriş
| Stok Kodu | 16-AM0044NT-FPS12 |
|---|---|
| Barkod | 1996838103492 |
| EAN | 1996838103492 |
| MPN | |
| Kategoriler | Dizüstü Bilgisayar |
| Markalar | HP |
| Etiketler | Omen 16-AM0044NT Ultra 7 255H RTX5070 64GB Ram 4tb SSD 16" IPS 2k 165Hz W11 Taşınabilir Bilgisayar |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| SSD Kapasitesi | 4 TB |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| İşlemci | 255H |
| Ekran Boyutu | 16 inç |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 |
| Ürün Modeli | Oyun Bilgisayarları |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| 10/100 Ethernet | Var |










0
)