

| Kategoriler : | Dizüstü Bilgisayar |
| Havale : | 95.960,66 TL (%4 havale indirimi) |
Garantili Ürün
Hızlı Kargo
Güvenilir Alışveriş
| Stok Kodu | A13VE-897XTR-FPS18 |
|---|---|
| Barkod | 4711683905530 |
| EAN | 4711683905530 |
| MPN | |
| Kategoriler | Dizüstü Bilgisayar |
| Markalar | MSI |
| Etiketler | Msı Cyborg 15 A13VE-897XTR I7-13620H RTX4050 64GB Ram 1tb SSD 15.6" Fhd IPS 144Hz W11 Taşınabilir Bilgisayar |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| SSD Kapasitesi | 1 TB |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| İşlemci | 13620H |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| Ürün Modeli | Oyun Bilgisayarları |
| Ram Tipi | DDR5 |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| 10/100 Ethernet | Var |










0
)