

| Kategoriler : | Dizüstü Bilgisayar |
| Havale : | 75.263,05 TL (%4 havale indirimi) |
Garantili Ürün
Hızlı Kargo
Güvenilir Alışveriş
| PERFORMANS | |
| İşlemci | Intel® Core i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-çekirdek 2,6 / 4,9 GHz, E-çekirdek 1,9 / 3,6 GHz, 24 MB |
| AI PC Kategorisi | Yapay Zeka Destekli Oyun Bilgisayarı |
| Grafikler | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Saati 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| Yonga seti | Intel® HM770 Yonga Seti |
| Hafıza | 2x 12GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Bellek Yuvaları | İki DDR5 SO-DIMM yuvası, çift kanallı |
| Maksimum Bellek | 32 GB'a kadar DDR5-4800 teklifi |
| Depolamak | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Depolama Yuvası | İki M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 yuvası |
| Maksimum Depolama Desteği | İki sürücüye kadar, 2x M.2 SSD • Her biri 1 TB'a kadar M.2 SSD |
| Optik | Hiçbiri |
| Kart Okuyucu | Hiçbiri |
| Ses Çipi | Yüksek Çözünürlüklü (HD) Ses, Realtek® ALC3287 kodeği |
| Konuşmacılar | Nahimic Audio ile optimize edilmiş 2W x2 stereo hoparlörler |
| Mikrofon | 2x, Dizi |
| Kamera | E-deklanşörlü 5.0MP |
| Pil | 60Wh |
| Güç Adaptörü | 245W İnce Uç (3 pimli) |
| Özel Özellikler | Yapay Zeka Çipi: LA1 |
| TASARIM | |
| Görüntülemek | 17,3" FHD (1920x1080) IPS 300 nit Parlama önleyici, %100 sRGB, 165 Hz, G-SYNC® |
| Dokunmatik ekran | Hiçbiri |
| Ekran-Gövde Oranı | %88 AAR (aktif alan oranı) |
| Renk Kalibrasyonu | Hiçbiri |
| Dolma kalem | Kalem Desteklenmiyor |
| Klavye | 24 Bölgeli RGB Arka Aydınlatmalı, Türkçe |
| Dokunmatik yüzey | Düğmesiz Mylar® yüzeyli çoklu dokunmatik yüzey, Hassas Dokunmatik Yüzey'i (PTP) destekler, 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 inç) |
| Boyutlar (GxDxY) | 398,4 x 276,2 x 22,95-25,25 mm (15,69 x 10,87 x 0,94-0,99 inç) |
| Ağırlık | 2,9 kg'dan (6,39 lbs) başlayan ağırlık |
| Kasa Rengi | Luna Grey |
| Kasa Malzemesi | PC-ABS (Üst), PC-ABS (Alt) |
| Yüzey İşlem | Tablo |
| YAZILIM | |
| İşletim Sistemi | Hiçbiri |
| Paketlenmiş Yazılım | Hiçbiri |
| BAĞLANTI | |
| Kablosuz LAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| WWAN | WWAN dışı |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Standart Bağlantı Noktaları |
|
| Stok Kodu | HBCV0000AXB591 |
|---|---|
| Barkod | 0199271320044 |
| EAN | 0199271320044 |
| MPN | |
| Kategoriler | Dizüstü Bilgisayar |
| Markalar | Lenovo |
| Etiketler | Loq 17IRX10 83JH006ETR I7-13650HX 24GB Ddr5 512GB SSD RTX5060 8gb 17.3" IPS 165Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar |
| Kullanım Durumu | Yeni |










0
)