

| Kategoriler : | Dizüstü Bilgisayar |
| Havale : | 50.803,20 TL (%4 havale indirimi) |
Garantili Ürün
Hızlı Kargo
Güvenilir Alışveriş
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel® Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.6 / 4.9GHz, E-core 1.9 / 3.6GHz, 24MB |
| AI PC Category | AI-Powered Gaming PC |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS |
| Chipset | Intel® HM770 Chipset |
| Memory | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Memory Slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-4800 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Storage Support | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB each |
| Storage Slot | Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots |
| Card Reader | None |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Speakers | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Camera | |
| Stok Kodu | HBCV000084IGAL |
|---|---|
| Barkod | 0198156160751 |
| EAN | 0198156160751 |
| MPN | |
| Kategoriler | Dizüstü Bilgisayar |
| Markalar | Lenovo |
| Etiketler | Loq 15IRX9 Intel Core I7 13650HX 8gb 512GB SSD 6gb RTX4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83DV0117TR |
| Kullanım Durumu | Yeni |










0
)